Lístkárna - Evidence vydaných a vrácených povolenek pro MO

    login

Lístkárna - stručný popis programu

Co je účelem programu?
 Vytvořit nednoduchou evidenci vydaných a vrácených povolenek pro místní organizace. Tyto informace budou použity ke zpracování povolenek. Usnadní úmorné zadávání čísel a druhů povolenek a automaticky vylučuje chyby při zpracování.Pořízená data budou spolupracovat s programem EvMOi
Pro koho je program určen?
 Pro pracovníky (nebo jejich zástupce) na územním svazu, kteří mají za úkol distribuovat povolenky na jednotlivé místní organizace. Do programu je možné se přihlásit jen přes uživatelský účet. V rámci zkušebního provozu je program zprovozněn pro zlušební účet s názvem "pokus". Pro tohoto uživatele byla nastavena pokusně přístupová práva pro všechny územní svazy a tím i všechny místní organizace.
Výstupy pořízených dat?
 Pro konzervativní uživatele aplikace poskytuje možnost vydaé povolenky průběžně tisknout nebo exportovat do standardních formátů Word, Excel a PDF. Tím si může průbežně kontrolovat výpočty a porovnávat eventuelně s vlastní tradičně vedenou evidencí. Dále tisk představuje i výdejku povoenek pro odebírající MO. Dále aplikace funguje jako promitivní výdejna, kdy je možno v\psat veškeré povolenky vydané touto výdejnou pro všechny MO.

  • Lístkárna je provozována pouze přes internet

  • Vydávání se provádí zásadně elektronickou čtečkou čárového kódu

  • Pro funci lístkárny je nutno mít zřízen účet a tuto funci mít povolenou

  • Lístkárnu pro jednotlivé územní svazy lze provozovat od jednoho až po neomezený počet uživatelů

  • Lístktárna umožňuje zvoleným uživatelům i jen prohlížení vydaných povolenek pro jenotlivé MO

(c) Novo - upraveno 29.10.2019 13:30